Erde
Kurumsal
Kurumsal   |   Kalite, Çevre ve İSG Politikası   |   Temel Prensiplerimiz   |   Merkez Binamız   |   Yatırımcı İlişkileri
Elektrik Tesisat Taahhüt İşlerinde Büyük Tecrübe

Elektrik sektörünün duayenlerinden Elektrik Y. Mühendisi Erdoğan ATAPEK tarafından, 17 Temmuz 1978 tarihinde kurulan, 1978 - 1988 yılları arasında yurt içi ve yurt dışı birçok projeye, tasarım, danışmanlık ve kontrollük hizmeti vermiş olan ERDE, 1988 yılında elektrik tesisat taahhüt işleriyle hizmet yelpazesini genişleterek ERDE Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını almıştır.
 
Kurulduğu tarihten itibaren, Türkiye’nin en prestijli projelerine imza atan ERDE, sanayi tesisleri, hastane, AVM, ofis ve rezidans gibi farklı kullanım amaçlı binaların elektrik taahhüt alanında uzmanlaşmış ve deneyimli bir teknik kadro yetiştirmiştir.
 
İşletme, bakım, onarım ve servis hizmetlerini de kuruluşundan bugüne kadar yürütmüş olan ERDE, değişen işletme şartlarıyla birlikte kendisini yenileyerek, 2000 yılından itibaren TeknoServis markası altında kurumsal servis ve bakım hizmetleri vermeye başlamıştır.
 
01 Ocak 2014 tarihinde BİRLEŞİM GRUP bünyesine katılan ERDE, bu tarihten itibaren elektromekanik sektörün öncüsü haline gelmiş BİRLEŞİM GRUP firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Kurumsal Bilgi:

Şirket Ünvanı:
Erde Mühendislik San. ve Tic. A.Ş.


Şirket Merkez Adresi:
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No :3
Ümraniye - İSTANBUL


Vergi Dairesi:
Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi
343 001 2961