Erde
Haberler
Borsa İstanbul'da Gong ''Türkiye’nin Birleşimi Birleşim Mühendislik'' için çaldı.
20 yıldır projelerin elektromekanik sistemlerinin planlanması ve kurulmasının yanı sıra işletme süreçlerinde de destek sağlayan Birleşim Grup firmalarından Birleşim Mühendislik’in QNB Finansinvest liderliğinde yürütülen halka arz süreci Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreniyle tamamlandı. Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun’un açılış konuşmasını yaptığı törene, Birleşim Mühendislik Kurucu Ortakları Mesut Altan ve İdris Çakır, Birleşim Mühendislik’ in halka arzına aracılık eden 27 üyeden oluşan konsorsiyuma liderlik eden QNB Finansinvest yöneticileri ve Birleşim Mühendislik çalışanları katıldı. Birleşim Mühendislik hisseleri, gong töreninin ardından BRLSM kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.

Haberin devamı
Türkiye'nin Birleşimi Birleşim Mühendislik Halka Arz Oluyor.
Isıtma, soğutma havalandırmadan... Elektrik, güvenlik ve otomasyon sistemlerine… Türkiye’de ve dünyada ikonik yapılara değer katan Birleşim Mühendislik ve bağlı ortaklığı Erde Mühendislik... Mekanik ve elektrik sistem çözümleriyle 20 yıldır, Türkiye’nin Birleşimi.
Sn. Esra Elmas Dalkılıç Birleşim Mühendislik A.Ş. ve Erde Mühendislik A.Ş.’ ye ‘Satın Alma Müdürü’ olarak atanmıştır.
Sn. Esra Elmas Dalkılıç, Haziran 2021 tarihine kadar çeşitli firmalarda yöneticilik yapmış olup 21.06.2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Birleşim Mühendislik A.Ş. ve Erde Mühendislik A.Ş.’ ye‘Satın Alma Müdürü’ olarak atanmıştır.

Sn. Esra Elmas Dalkılıç’a şirketimizde üstlendiği yeni görev için başarılar dileriz.

Esra Elmas Dalkılıç  Hakkında:
Esra Elmas Dalkılıç İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden 1991 yılında mezun olmuştur. Meslek hayatına EKA A.Ş.’deTest ve Servis Mühendisi olarak başlamıştır. Çeşitli firmalarda yönetici pozisyonunda görev aldıktan sonra sırası ile Polimeks İnşaat A.Ş., Sönmez Global A.Ş., Anel Elektrik A.Ş.’de Elektrik Satın Alma Şefi ve Satın Alma Müdürü olarak görev almış, 21 Haziran 2021 tarihinden itibaren Birleşim Mühendislik A.Ş. ve Erde Mühendislik A.Ş.’ de Satın Alma Müdürü olarak göreve başlamıştır.
Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı 24 Mart 2018 Tarihidne Gerçekleştirildi
Her sene gerçekleştirdiğimiz BİRLEŞİM GRUP Faaliyet Toplantısı 24 Mart 2018 tarihinde çalışanlarımızın katılımıyla merkez ofisimizde gerçekleşti.
Birçok başarılı projeye çözüm ortağı olan ve yeni projelere start veren grup şirketlerimiz 2017 yılı faaliyet sunumlarını gerçekleştirdi.

Toplantıda grup şirketlerimizden Birleşim Mühendislik Genel Müdürü Sn. İbrahim Biner, ERDE Mühendislik Genel Müdürü Sn. Mehmet Pak, Birleşim İnşaat Koordinatörü Sn. Esra Güzeller ve Birleşim Madencilik Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Mustafa Gökçeoğlu 2017 yılı değerlendirmelerini yaptılar. Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Sn. Mesut Altan‘ın yaptığı kapanış konuşmasında şirket kültürümüzü oluşturan güven, azim, inanç, saygı ve sevgiye değindikten sonra 2018 yılını Grubumuz için ‘’Gülümseme’’ yılı ilan ettik. Böylelikle gülümseme şirket değerlerimiz arasında yerini almış oldu.
ERDE Mühendislik Hizmet Plaketleri Sahiplerine Takdim Edildi
5 - 10 - 15 - 20. Hizmet Yılını dolduran çalışanlarımıza plaketleri verildi. Ailemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.
Birleşim Grup Çalıştayı Gerçekleşti
Geleneksel Birleşim Grup Çalıştayı 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde firma çalışanlarımızın katkılarıyla The Green Park Kartepe Report & SPA Hotel'de gerçekleşti.
ETMD Liginin En İyileri Belli Oldu
Ligin En İyi İkinci Takımı BİRLEŞİM GRUP olurken "En İyi Orta Saha Futbolcusu" Cemal Can Yılmaz seçilerek takımımız için ayrı bir onur kaynağı oldu.
ETMD Finali Yapıldı - 2. Olduk
İlki 2015 yılında düzenlenen ve sektör firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen  ETMD Ligi Futbol Turnuvası’nın ikincisi Mart 2017 - Mayıs 2017 ayları arasında gerçekleşecek. Bu sene düzenlenen turnuvaya Birleşim Grup olarak katıldık.

Turnuva sonunda takımımız 2. oldu.
Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı
Grup şirketlerimizin 2016 yılı faaliyetlerinin paylaşıldığı Geleneksel Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı çalışanlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Takım Ruhu ana temalı bu panelde konuk konuşmacımız Sn. Abdullah Avcı bizleri yalnız bırakmadı. Toplantımız Yöneticilerimizin gerçekleştirdiği sunumlar ve Yönetim Kurulu Başkanlarımızın konuşması sonrasında Sn. Abdullah Avcı’nın keyifli sohbeti ile devam etti.
Birleşim Grup ETMD Futbol Liginde
İlki 2015 yılında düzenlenen ve sektör firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen  ETMD Ligi Futbol Turnuvası’nın ikincisi 25.03.2017-06.05.2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu sene düzenlenen turnuvaya Birleşim Grup olarak katılmaktayız.
 
23.03.2017 tarihinde yapılan kura çekimlerinde gruplar belli olurken 25.03.2017 Cumartesi yapılan ilk grup eleme maçında Birleşim Grup-Elektropanç karşılaşması gerçekleşti.
 
Maça erken yediği golle başlayan Birleşim Grup, ikinci yarıda oyunun kontrolünü eline alarak sahadan 5-1 galip ayrıldı.
 
Sektörün önde gelen firmalarının katılımı ile gerçekleşen bu organizasyonu düzenledikleri için ETMD’ ye teşekkür eder, ligde yer alan tüm takımlara başarılar dileriz.
Vodafone 38. İstanbul Maratonu 13 Kasım’16 da Gerçekleşti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen Vodafone 38. İstanbul Maratonu, 13 Kasım’16 tarihinde düzenlendi. Birleşim Grup çalışanları olarak Kansersiz Yaşan Derneği ve Adım Adım ile birlikte Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi’nin hayata geçirilmesi için maratona katıldık.

Koşucularımız:
Cansu Çolak, Duygu Görmez, Fırat Yıldıko, Kerem Gökdağ, Melek Yavuzer, Gamze Mumcuoğlu, Evren Portioğlu, Gökçe Aşkın
Dragon Festivali’nde Birleşim İmzası
24-25 Eylül’16 tarihlerinde Maltepe su sporları parkurunda düzenlenen Dragon Festivali’ne katılan "Birleşim Kürek Takımı Türkiye ikincisi" oldu.
Dragon festivaline son üç yıldır katılan takımımız her sene farklı bir ekiple başarısını katlayarak arttırıyor. Takımımız bu sene elli takım arasında "Sport" kategorisinde en iyi ikinci dereceyi alarak firmamız için gurur kaynağı oldu.
Su Sporları Festivali Dragon Yarışları İkincisi Birleşim Kürek Takımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ile İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği İstanbul Su Sporları Festivali Dragon Yarışları 28 Ağustos 2016 tarihinde düzenlendi. Hem eğlence hem de rekabete ev sahipliği yapan yarışlarda Birleşim Kürek Takımımız Türkiye İkincisi olarak kupa kaldırmaya hak kazandı.
Dragon Festivali 2015
Bu yıl ikinci olarak katıldığımız Dragon Festivali 19-20 Eylül 2015 tarihlerinde Haliç’te düzenlendi. Geçen sene Türkiye 6.sı olan Birleşim Kürek Takımı bu sene Türkiye 4.sü olarak önemli bir başarıya imza attı.
Birleşim Grup’u en iyi şekilde temsil eden ve firmamızı gururlandıran Birleşim Kürek Takımını tebrik eder, takımımıza destek veren tüm misafir ve organizasyonda emeği geçen bütün firmalara teşekkürlerimizi sunarız.
Birleşim Dergi'nin 4. Sayısı Çıktı !
Dergimizin dördüncü sayısıyla birlikte iPad uygulamamız da güncellendi.
Şimdi dergimizin ilk dört sayısını tek bir uygulama olarak App Store 'dan iPad'inize indirebilirsiniz.

Uygulamayı App Store 'da görmek için tıklayınız.
Birleşim Grup Hatıra Ormanı
Topraklarımızı erozyon ve çölleşmeden korumak, iklimlerin değişmesine  karşı mücadele vermek ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak amacıyla Birleşim GRUP olarak,  Beykoz İlçesi Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde ''Birleşim Grup Hatıra Ormanını'' oluşturduk. Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü'nün katkılarıyla hayata geçirilen projede firma çalışanlarımız ile fidan dikimi gerçekleştirdik.
Altinci Geleneksel ETMD Gecesi 26 Eylül 2014’de Gerçekleştirildi.
Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) Gecesinin altıncısı, 26 Eylül 2014 Cuma günü, Çiftehavuzlar Büyük Kulüp’te Elektrik Tesisat Sektöründe hizmet veren firmaların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Gecenin ana sponsorları arasında bulunan Erde Mühendislik tarafından, kurucusu Erdoğan ATAPEK anısına Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Bölüm Birincilerine başarı ödülleri verildi.
Birleşim Kürek Takımı Dragon Festivalinde !
Kurumlar arası yarışmalarda en büyük ve kapsamlı spor organizasyonu olarak bilinen ve 2008 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarının katılımlarıyla düzenlenen Dragon Festivali’nin Türkiye Şampiyonası 20-21 Eylül 2014 tarihlerinde Haliç'te düzenlendi.

3.000 kurumsal firma çalışanının yarıştığı ve 20.000 kurumsal davetlinin seyirci olduğu organizasyonda Birleşim Grup Ailesi olarak ‘’Birleşim Kürek Takımı’’ ile kıyasıya mücadele verdik.

Dragon Festivali'ne ilk kez katılmamıza rağmen, geçmiş senelerde şampiyonlukları bulunan birçok tecrübeli takıma karşı amansız mücadele vererek çok başarılı dereceler aldık.

Festivalin 1.gününde zamana karşı yapılan sıralama yarışlarında, günün en iyi 5.süresini yaparak, gün sonunda yapılan Dragon Bot Federasyon Kupasında yarışma hakkı kazandık ve yarışı 6.olarak tamamladık. İkinci gün yapılan final yarışlarında, en yüksek seviye olan “Sport” kategorisinde mücadele verdik.

Yarı final yarışında 10 takım arasında 3. olarak finale çıkmayı başararak, günün son yarışı olan Türkiye finalinde 6. olarak büyük başarıya imza attık.

Birleşim Dergi Şimdi App Store'da !!!
iPad kullanıcılarını sevindirecek olan ''Birleşim Dergi iPad Uygulaması'' artık hazır!
Oldukça interaktif ve tabii ki özellikle takipçilerimiz için tabletlerine hemen indirecekleri bir uygulama.
Umarım ki iPad kullanıcılarının en beğendiği tablet dergilerinden birisi olacak.
 
App Store'da ''Birleşim'', ''Dergi'', ''Elektromekanik'', ''Mekanik'', ''Elektrik'', ''Mühendislik'', "Taahhüt" gibi arama kelimeleri ile dergimize ulaşabilirsiniz !
Birleşim Mühendislik ve Erde Mühendislik Güçlerini Birleştirdi
Birleşim Mühendislik, ERDE Mühendisliği bünyesine katarak, Birleşim Grup çatısı altında güçlerini birleştirmiştir.
 
Güçbirliğinin duyurulması amacıyla 19 Şubat 2014, Çarşamba günü Hilton Convention Center’da düzenlenen lansman gecesi, yoğun ilgi ve katılım ile sektörel anlamda bir "İLK"e daha imza atılmıştır.
 
Birleşim Grup olarak, bizleri bu özel ve gururlu gecemizde yalnız bırakmayan ve onurlandıran tüm katılımcılara bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.
Can Park AVM Hizmete Girmiştir
Birleşim Mühendislik ve ERDE’nin tüm Elektrik ve Mekanik İşlerini üstlendiği ve başarı ile tamamladığı, toplam 125.000 m² inşaat alanı ve 7500 kVA kurulu gücü olan Can Park AVM,  28 Şubat 2014, Cuma günü yoğun kalabalığın katıldığı tören ile hizmete girmiştir.
 
Görkemli mimarisi ile göz kamaştıran ve toplam 129 mağazanın mevcut olduğu Can Park AVM, beş mağaza katı, dört otopark katı, bir sinema katı ve üç ofis katından oluşmaktadır.
 
Önümüzdeki yıllarda bölgede hizmete girecek olan metro hattına yakınlığı ve 1.200 araç kapasiteli otoparkı ile tüm İstanbul halkının rahatlıkla ulaşabileceği bu prestijli projede Birleşim Mühendsilik ve ERDE olarak yer almış olmanın gurur ve onurunu yaşıyor, ülkemize ve tüm perakende sektörüne hayırlı olmasını diliyoruz.
Bizimle çalışmak istermisiniz ?
Sitemizin insan kaynakları bölümünü ziyaret ederek, ön başvuru formunuzu bize gönderebilirsiniz.
Yeni Web Sitemiz Yayında
Firmamız, hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında daha iyi bilgi verebilmek için kurumsal web sitemizi yeniledik.
Tüm çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.
Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, lütfen bizimle irtibata geçiniz.